Hikayemiz

Reyyan İnşaat

Türkiye’de inşaat sektörünün hızla gelişmesi ve gayrimenkul yatırımlarının hız kazanması ile birlikte İnşaat Mühendisi girişimci yatırımcıları tarafından 2016 yılında Reyyan İnşaat Ltd. Şti. Kuruldu. Şirket kurulumu tamamlanması ile birlikte Reyyan İnşaat ilk yatırımlarını Kocaeli ilinde yapmaya başladı.

Misyonumuz

Reyyan İnşaat olarak misyonumuz sizler için enerji verimliliği yüksek çevre dostu evler inşaa etmek. Tutku ile bağlı olduğumuz işimiz neticesinde bu kritik alandaki liderliğimizi oluşturmak ve bu liderliği korumaktır. Yenilik, öngörü ve bütünlük, müşterilerimiz için katma değer yarattığımız araçlardır. Bu eşsizliğe inanan bir ekip ile birlikte var gücümüz ile çalışıyoruz. Şimdi ve bizden sonra gelen kuşaklar için dayanıklı kendi kendine yeten bu sürdürülebilirliliği birlikte inşaa edelim.

Vizyonumuz

Reyyan İnşaatın vizyon ifadesi; biz kimiz, değer verdiklerimiz nelerdir, çevrenin geleceği konusunda ne yapabiliriz, ev sahiplerimizin daha iyi şartlarda yaşamını sürdürebilmesi için tasarımı nasıl geliştirebiliriz, bu ve benzeri soruların sonucunun kalite olması bizim için tesadüf değil.